Elvis Jeřábek

Domů O nás Prodej Servis Kontakty Elektrokola Praha


> O násFirma Ing. Josef Jeřábek – Elvis , elektroservis

elektorservis, opravna praček působí na Jižním Městě již od r. 1989. Majitel Ing. Josef Jeřábek ji založil původně na opravy elektrospotřebičů pro domácnost, neboť se v tomto oboru vyučil. Později své znalosti v oboru elektro rozšířil o studium na VŠ.

Od roku 1993 jsme svou činnost rozšířili také o prodej elektrospotřebičů pro domácnost– praček, myček, sušiček, chladniček, mrazáků, ale i o prodej spotřební elektroniky, drobných spotřebičů, pracích a čistících prostředků.

prodej praček V současné době provádíme servis téměř všech automatických praček např. ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, WHIRLPOOL, CANDY, BEKO, BRANDT, GORENJE, ale i starších značek jako je TATRAMAT, PHILCO, CROSLEY, SILTAL, ROMO, aj. V případě nutnosti nabízíme dle možností tzv. expres-servis, tj. opravu vaší automatické pračky do 24 hodin.

Opravy praček provádíme v domácnosti u zákazníka, nebo na dílně. Po dobu dílenské opravy můžeme zákazníkovi event. zapůjčit naší pračku.

Samozřejmě že zákazníkům nabízíme poradenskou službu při nákupu nového spotřebiče, můžeme pračku zapojit, provést odborné zaškolení event. odvézt i starý spotřebič, aby byl správně ekologicky zlikvidován. Na prodejně je možno i zakoupit ekologické prací a čistící prostředky české výroby.

servis praček V poslední době firma reagovala na neustále rostoucí ceny pohonných hmot a svojí činnost rozšířila o prodej elektrokol. Zároveň zde můžete zakoupit veškeré typy nosičů nejen klasických jízdních kol, ale i elektrokol.

Novinkou ve firmě je také prodej centrálních vysavačů, montovaných především do rodinných domků, které jsou vhodné pro alergiky. Centrální vysavač je umístěn někde v garáži, či ve sklepě, v místnostech jsou jen zásuvky, kam velmi jednoduše připojíte hadici vysavače a byt je vyluxován, aniž by se v místnosti vířil prach, jak jsme na to zvyklí u běžných vysavačů.

Hlavní důraz klademe především na spokojenost zákazníků, kteří se na nás obrací již řadu let.


Otevírací doba elektroservisu Kontakty elektroservis Jeřábek
  PO:  8  -  12  13  - 16Elvis elektroservis - ing. Josef Jeřábek
  ÚT:  8  -  12  13  - 16Praha 4 - Jižní Město Podjavorinské 1601/8
  ST:  8  -  12  13  - 16IČ 14997851
  ČT:  8  -  12  13  - 16tel.: 605 258 010, 272 934 024, 267 910 496
  PA:  8  -  12  13  - 16e-mail: elvisjosefjerabek@seznam.cz


elektrolux beko boch candy aeg siemens philco zanussi gorenje brandt whirpool